• Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon
  • YouTube Social  Icon

ATV TURLARIMIZ YAPILMAMAKTADIR !!!!!

İlginiz İçin Teşekkür Ederiz

ATV Turları

Ormanlık alanda Zevkli ve Heycan sizi bekliyor.  ATV`lerimizle kendinizin ve arazinin sınırlarını zorlayabilirsiniz! Aynı parkuru dolaşmaktan artık sıkılmayacaksınız. Çünkü  uçsuz bucaksız orman parkurlarımızda her defasında farklı rotaları birlikte keşfedeceğiz.

Kemerburgaz Parkuru - 150 TL
Polaris Sportsman 500 - 400-  700, Trail Boss 330 , Kawasaki 400 , Brp 400 Max ATV, Kask, Yağmurluk, Eldiven, Çizme.

Şile Parkuru - 80 TL
Polaris 200 ATV, Kask, Yağmurluk, Eldiven, Çizme.

Fiyatlara Dahil Olmayanlar ;
Ulaşım ve Kişisel Harcamalar, yiyecek ve içecekler...

Yedek ;
Size verdiğimiz yağmurluk sayesinde içinizdeki kıyafetiniz ıslanmayacaktır. Ancak kış günleri için yedek çorap ve uzun kollu sweat shirt getirmenizi tavsiye ederiz.

Güvenlik ;
Profesyonel ATV eğitmenleri tarafından güvenli sürüş ve offroad kullanımı teknikleri eğitimi verilir. 16 yaşından büyük ve eğitim alan herkes ATV kullanabilir.

Safari sırasında kullanılacak ekipmanın tanıtımı yapılır. Ekipmanlar gruba dağıtılır. Eğitmenler tarafından verilen 15 dakika teorik ve 15 dakika araç üzerinde pratik eğitimden sonra öncü ve artçı rehberler önderliğinde 1,5 saat süren ATV safari turuna başlanır.
Adrenalin dolu ATV Safari turu sırasında zorlu tepeleri aşacak, dere yataklarından geçecek, çamura batacak , hem kendinizin, hem ATV'nin sınırlarını zorlayacaksınız.

Amaç tamamen doğal olan orman içi parkurumuzda yer alan dere ve çamur geçişleri, dik iniş ve çıkışlar, dar patikalar ve yangın yollarını kullanarak güvenli bir şekilde parkuru tamamlamaktır.

V.İ.P Program (Tur Ücreti 200 TL) : Lüks araçla Ulaşım, 1,5 saat süren ATV safari turu, ATV, Kask, Yağmurluk, Eldiven, Çizme, Rehberlik hizmetleri, Öğle yemeğinde barbekü (tavuk pirzola-kanat, sosis, sucuk ve ekmek, közde biber, domates, ketçap, mayonez, kola, fanta ) En az beş kişi ve üzeri gruplara yapılır.

Tursab Extway
TSSF Extway
PADI EXTWAY
CMAS Extway
Türkiye Oryaantirink Federasyonu

© 2016 Ekstrem Doğa Sporları Turizm Eğitim Danışmanlık Tic.Ltd.Şti. All Rights Reserved.Sitemizde ve duyurularımızda ismi geçen logolar ve markalar ilgili firmaların tescilli markalarıdır.Proudly created by Ersen Altun