Tüm Eğitimler

spott%C4%B1rmn%C5%9F_edited.jpg

Sportif Tırmanış Eğitimi

Başka bir dünyanın kapılarını açmaya hoş geldiniz. Size dünyanın başka güzelliklerini sunuyoruz. Dalışlarımıza katılarak stresten ve sorunlardan uzak bir dünyada bulunma şansına sahip olacaksınız. Dalışlarımıza Discovery olarak katılacağınız gibi Kurslarımıza katılarak CMAS veya PADI lisanslı Dalgıç olabilirsiniz. Kurslarımızda sıcak bir ortam ve bireysel ilgiyi bulacaksınız.

İş dünyasının rekabetçi ortamında çalışanlar ancak gerçek bir EKİP olarak hareket edebiliyorlarsa başarıya ulaşırlar. Firmaların çalışanlarının heyecan veren ortak bir amaç` edindiklerinde neler başarabileceğini görebilmeleri için doğal ortamlar... Çalışma ortamının stresinden ve yoğun temposundan kurtularak doğada, özgür ve emniyetli bir şekilde, iş arkadaşları ile birlikte takım ruhunun keşfedileceği aktiviteler... Bireylerin baskı altındaki karar ve tepkilerinin de çok net gözlemlenebileceği alışılmış açık hava eğitimlerinden oldukça farklı programlar...Organizasyon için lütfen bize ulaşınız..

Doğada zora düşmek yalnızca doğa sporlarıyla uğraşanların kaderi değildir. Ve bu zordan kurtulmak içinde ille de doğa sporlarıyla uğraşıyor olmak gerekmez. Hiç ummadığınız bir anda İstanbul`un ortasında dahi bileceğiniz basit hayatı idame bilgileri hayat kurtarabilir.
Zor koşulların getirdiği baskı altında neyi nasıl nasıl yapacağını bildiği için rahat düşünebilen,kendi yaşamını sürdürdüğü gibi çevresinde bulunan bir kaç kişinin de yaşamlarının devam etmesine etken olabilen, facia ile sonuçlana bilecek durumları tatlı bir anı haline getirebilen kişinin kendine güveni artacaktır ve hayatta başarı oranı yükselecektir.

Ülkemizde son dönemlerde önem kazanan bir aktivite türüdür. Sadece eğlenmek için yapılmasının haricinde

Bedensel ve zihinsel gelişime yardımcı olan bir aktivite türüdür.Özellikle Genç ve Çocuklar için önerilen Faliyettir.

 

Wing Tsun yakın savunmanın planlanmış en etkili şeklidir. Wing Tsun`da savunma rakibin hareket ve tahminlerini boşa çıkarıp onun anlık şaşkınlığından yararlanarak rakibi etkisiz hale getirmek demektir.
Wing Tsun yapabilmek için bedenin atletik bir yapıda olmasına gerek yoktur.Zayıf insanların kendilerini günümüz modern toplumlarındaki tehlikelerden koruması ancak Wing Tsun ile sağlanabilir.
Wing Tsun öğrenirken yapılan temel teknikler vücutta bulunan kuvvetin azami biçimde kullanılmasına yardımcı olur.

Yamaç Paraşütü Single ve Tandem olarak iki şekilde yapılmaktadır.Single uçuş Pilotun paraşütünü tek başına kontrol etmesi anlamına gelmektedir. Tandem uçuş ise Bir pilotun ve birde yolcunun olduğu uçuş anlamına gelmektedir.Tandem uçuşlarda pilot paraşütü kontrol ederken,yolcu yada etrafı seyretmek kalmaktadır.
Bu nedenle single uçuşlar için belli bir eğitim alınması gerekmektedir.

Acil durumlarda ihmale uğramış insanların arkasından üzülmek istemiyorsak, ilkyardımı öğrenmeli ve öğretmeliyiz. Çünkü ;

İlkyardım Hayat Kurtarır

 Kayak Turlarımızda      ücretsiz tanıtım eğitimi verilmektedir. Daha ileri seviye eğitim almak isteyen misafirlerimize tesislerde bulunan Eğitmenler tarafından özel indirimlerle verilmektedir. 

Dağcılık eğitimlerimiz Temel Dağcılık, KAYA Tırmanışı, İleri Kaya Tırmanışı, KIŞ Dağcılığı (Alpnizm) ve İrtifa Dağcılığı  olarak beş ana başlık altında yapılmaktadır.