27 Ağustos Cum | Gökçeada

27-30 Ağustos Gökçeada

Gökçeada'nın en güzel zamanlarından 2 gece pansiyon konaklama
Kayıt Kapalı
27-30 Ağustos Gökçeada

Saat & Yer

27 Ağu 23:00 – 31 Ağu 21:00
Gökçeada, Gökçeada, Çanakkale, Türkiye

Etkinlik Hakkında

Bol deniz keyfi, Kale gezisi, Tuz Gölü, çamur banyosu, Rum  Köyleri gezisi, dibek kahvesi, sakızlı muhallebi, şelale, taverna...

Gidiş dönüş; Gidiş: 27 Ağustos Cuma akşam 23:00, Dönüş: Pazartesi 13:00 Gökçeada'dan ayrılış

Program ;

Cuma akşam :23:00 hareket

Cumartesi

sabah Kabatepe'ye varış, yaklaşık iki saat süren keyifli bir deniz  yolculuğundan sonra adaya varıyoruz. Odalarımıza yerleştikten sonra  akşama kadar Yıldız Koyunda deniz keyfi.  Dönüşte Kaleköy ziyareti  yapıyoruz. Akşam yemeği merkezde serbest.

Pazar : 

sabah kahvaltısının ardından tuz gölüne gidiyoruz. Dileyenler çamur  banyosu dileyenler Aydıncık plajında deniz keyfi veya sörf keyfi  yapabilirler. 

Oturacak güzel kafeler de var. Öğleden sonra Tepeköy  ve  şelale ziyareti . Yer bulabilirsek Yorgo'nun tavernasında akşam yemeği  yiyebiliriz.

Pazartesi:  

Öğleye kadar Zeytinli Köyü Bademli Köyü gezisi, dibek kahvesi ve  sakızlı muhallebi keyfi yapıp feribota doğru yola koyuluruz. 

Not:  Program önerilere göre daha zenginleştirebiliriz.

Etkinlik Ücreti  850.tl 

Dahil olanlar: 2 Gece oda kahvaltı konaklama, feribot  geçişi, rehberlik, ulaşım,  park girişleri. 

Hariç olanlar: Yolda yenen  yemekler, ören yerleri,  öğlen ve akşam yemekleri

Yeme içme: Kahvaltı pansiyonda, öğlen akşam yemekleri serbest (Grup isterse ortak mekan ayarlanır)

Konaklama; Özbek pansiyon – Gökçeada merkezde

Ulaşım; sayıya göre 19 luk veya 27 lik klimalı midibüsler (tam kapasite doldurulmayacak)

Duraklar: 

Bostancı Köprü- Göztepe-Kadıköy Tepe-M.köy-Cevizlibağ-Bakırköy, Yenibosna-Beylikdüzü E-5 üstü otobüs durakları.

Kimler  katılabilir; Çok yıldızlı lüks otel hizmeti aramayan, doğa ile baş başa  olmayı seven, gruptan birini tanıyan, grup dinamiği olan herkes. 

Kovit-19   önlemleri: Araçta maske zorunludur. Bütün malzemeleriniz kişisel  olmalıdır. Ortak malzeme kullanılmaz. Etkinlik gruba özel olup  bildiğimiz tanıdığımız kişiler katılmaktadır. Son 14 gün içinde Corona  virüs temaslı biri ile görüşmüş, veya Corona virüs belirtilerden birini  gösterenler etkinliğe katılamazlar. Etkinliğe 2 kişi gelmeniz kendi  hijyeniniz ve rahatınız açısından daha uygundur. Aşı karşıtı bireylerin  etkinliklere katılması tavsiye edilmez.

Önerilen  Malzemeler: Standart deniz malzemeleri; güneş kremi gözlük ve sinek  kovucu, düzenli kullandığınız ilaçlar varsa yanınızda bulundurmayı ihmal  etmeyiniz. Dikkat !!! Her türlü kalp rahatsızlığı, yüksek tansiyon,  aşırı şeker,  ileri derece astım, ileri derece  panik atak, sara vb.  tedavisi güç rahatsızlıkları olan kişilerin bu etkinliklere katılması  uygun değildir.

Bu Etkinliği Paylaş