18 Temmuz Paz | Fethiye

FETHİYE-ÖLÜDENİZ-KABAK-PATARA (Bayram )

Bayram tatili için Fethiye ve civarına bol denizli gezmeli bir etkinliğe gidiyoruz. ufak Likya yolu yürüyüşleri, tekne gezisi, en güzel koylarda deniz, Patara, Ölüdeniz, Kayaköy, Gemiler limanı gezileri. Konaklama merkezi Kabak Koyu
Kayıt Kapalı
FETHİYE-ÖLÜDENİZ-KABAK-PATARA (Bayram )

Saat & Yer

18 Tem 20:20 – 24 Tem 23:20
Fethiye, Fethiye, Muğla, Türkiye

Etkinlik Hakkında

PROGRAM

18  Temmuz Pazar: 20:30 Hareket (Trafiğe takılmamak için aracın başlangıç  noktası Kadıköy’dür. Dönüşte Bakırköy’ e kadar bırakacak.)

Pazartesi 1. Gün: Pansiyona yerleştikten sonra Kabak Koyunda deniz keyfi yapılarak yol yorgunluğunu atacağız. Konaklama Kabak 5 gece Fullmoon pansiyon.

Salı  2. Gün: Kahvaltıdan sonra aracımıza binek Ölüdeniz’e iniyoruz. Bu gün  planda tekne turu var. Tekne turuna katılmak istemeyenler kumsal ve  plajların tadını çıkarabilir veya Babadağ’a çıkıp yamaç paraşütü  yapabilir. 18:00 da Pansiyona dönüyoruz.

Çarşamba 3. Gün: Bu gün  planda öğle sıcağı bastırmadan Patara Antik Kenti gezisi ve yürüyüşü,  Karettaların korunma alanlarından biri olan Patara Plajında deniz keyfi  var. 18:00 da pansiyona hareket.

Perşembe 4. Gün: Kahvaltıdan sonra Kayaköy gezi ve yürüyüşü. Gemiler koyu deniz keyfi.

Cuma  5. Gün: Kahvaltıdan sonra Kabak koyuna yürüyüş. Tekne İle Cennet koyuna  geçiş. Cennet Koyu Sancaklı plajına yürüyüş. Deniz keyfi ve pansiyona  dönüş.

Cumartesi 6. Gün: Kahvaltının ardından Saklıkent gezisi ve dönüş.

Etkinlik  Ücreti: 

Pansiyon Konaklama :2.300.tl

Dahil Olanlar:

 (İst-Kabak ulaşım, 5 gece kahvaltı-akşam  yemeği konaklama, rehberlik, sigorta) 

Kendi çadırınızla Konalmama 1.550.- tl 

Dahil Olanlar:

 (İst-Kabak ulaşım, 5 gece kahvaltı-akşam yemeği dahil çadırlı konaklama,  rehberlik, sigorta)

Hariç olanlar; tekne ücretleri, ören yeri girişleri, öğlen kumanyaları, yolda yenen yemekler.

CORONA VİRÜS ÖNLEM VE ETKİLERİ Korona Virüs belirtilerinden herhangi birine sahip olan, temaslı olan olanlar etkinliğe katılamazlar. Etkinliğe  maske ile gelmek zorunludur. Kişilerin birbirlerine en az 2 mt  mesafeden fazla yaklaşmamaları gerekmektedir. Kullanacağınız tüm  malzemeler kendinize ait olmalıdır. Ortak hiçbir malzeme kullanılmayacak  yiyecek içecek paylaşılmayacaktır.

KATILIM BİLDİRMEDEN ÖNCE MUTLAKA OKUYUNUZ Bu etkinliğe katılmayı kabul edenler aşağıdaki şartlar ve riskleri kabul etmiş sayılmaktadır. 1-Etkinliğe  katılacağınızı bildirip 15 gün kala iptal edenlerden etkinlik ücreti  alınmaktadır. İadesinin tek şartı yerine birinizi bulmanızdır. Önemle  duyurulur. 

2-Etkinliğe katılanlar etkinlik sorumlusunun, rehberin  uyarılarına uymak, İniş biniş kalkış saatlerine mola sürelerine riayet  etmek, grupla birlikte hareket etmek zorundadırlar. 3-Katılımcılar etkinlik süresince çevre ve doğa kirletecek zarar verecek davranışlardan kaçınmayı kabul ederler.

Etkinlik riskleri Doğada  yapılan etkinlikler; Hava şartları kötüleşmesi, sis, taş düşmesi,  toprak kayması, hayvan ısırmaları-saldırıları, su baskını, suda boğulma,  düşme,yaralanma, etkinliğin uzaması gibi riskleri içermektedir. Bilgi,  tecrübe, antrenman, konsantrasyon, fiziksel güç, dikkat ve malzeme  eksikliği sorun teşkil edebilir. Dikkat !!! Her türlü kalp  rahatsızlığı, yüksek tansiyon, aşırı şeker, ileri derece astım, ileri  derece panik atak, sara vb. doğada müdahalesi zor tedavisi güç  rahatsızlıkları olan kişilerin bu sportif etkinliklere katılması uygun  değildir.

Tavsiyeler Etkinlik risklerini önceden sorup bilgi  edinin. İlk defa katılıyorsanız mutlaka parkur ve giyim kuşamla ilgili  bilgi edinin - Gerektiğinden fazla para, kk taşımayın - Kıymetli ziynet  eşyası taşımayın - Pet şişe kullanmak yerine matara edinin - Hava ve  rota durumuna göre programda değişiklik olabilmektedir -Ayak  tırnaklarınızı bir gün önceden kesiniz, yürüyüş botunuzu 1 numara büyük  alınız

Bu Etkinliği Paylaş