20 Ekim Çar | Kayseri

HER HAFTASONU KAYSERİ KAYAK TURLARIMIZ BAŞLIYOR

Kayseri kayak organizasyonu 2 tam gün, Sağlık bakanlığının kuralları gereği mesafe kurallarına uygun şekilde yaoılmaktadır. Ankaradan ulaşımlıdır.
Kayıt Kapalı
HER HAFTASONU KAYSERİ KAYAK TURLARIMIZ BAŞLIYOR

Saat & Yer

20 Eki 00:05 – 0:20
Kayseri, Kayseri, Türkiye

Etkinlik Hakkında

PROGRAM: Ankara çıkışlı Erciyes/ Kayseri kayak organizasyonu 2 tam gün, Sağlık bakanlığının kuralları gereği mesafe kurallarına uygun araç oturma planı yapıldıktan sonra  Cuma gecesi 20:00 da Eryaman Optimumdan hareket edip belirlenen duraklardan misafirlerimizi alarak yolculuğumuza başlıyoruz. 

Sabah 01:30 otelimize ulaşıyoruz. Odalarımızda istirahatin ardından sabah kahvaltısını otelimizde alıyoruz. Kahvaltının ardından 08:15 da otelden ayrılarak 09:00 da Kayak merkezinde oluyoruz. Eğitim alacaklara 1 saatlik eğitim den sonra (İsteyenler grup olurlarsa Kayak evinden tecrübeli eğitmenler nezaretinde ücret karşılığında eğitim alabilirler Akşama kadar doyasıya kayak yapıp şehir merkezinde bulunan otelimizde ( Serace Hotel***) dönüyoruz isteyenler yemek saatine kadar Havuz ve saunada dinlendikten sonra akşam yemeğimiz var. 

Yemekten sonra serbest zaman isteyenler otelin havuzu yada saunasından yararlanabilirler yada şehri gezebilirler veya otelde bize ayrılan bölüme dinlenip otelin ikramı olan çaylarını içebilirler . 

Sabah oteldeki kahvaltının ardından otelden ayrılıp tekrar kayak merkezine hareket ediyoruz. Yine doyasıya kayak ve 16:30 da Erciyes’ten Ankara’ya hareket ediyoruz.. Katılımcılarımıza tecrübeli eğitmenlerimiz tarafından Erciyes’te cumartesi günü toplu olarak 1 saat ücretsiz kayak eğitimi veriyoruz.

NOT: Kayıt sırasında TC NO ve HES KODU verilmesi zorunludur.

Kayak pistinde cumartesi Pazar sabah Tekirden Hisarcık pistine sabah servisimiz olacaktır.

Hareket Saat ve Yerleri: 20:00 Optimum/Eryaman 20:30 Ankamall Crown Plaza Otel yanı ( aracı gelenler araçlarını Ankamall otoparkına bırakabilirler)

ÜCRET :               TL ( 2 kişilik odada kişi fiyatı) 600 TL (Tek kişilik oda) NOT : 0-6 yaş ücretsiz koltuk istendiği taktirde                   TL , 7-12 yaş          TL TL. Tek kişi kalmak isteyenler      TL fark ödeyecektir. 

ÜCRETE DAHİL OLANLAR: Lüks araçlarla ulaşım 2 gece konaklama (Kayseri Merkezde SERACE HOTEL***) 2 kahvaltı (Otelde) 1 akşam yemeği Otobüsteki ikramlar Seyahat Sigortası

ÜCETE DAHİL OLMAYANLAR : Öğle yemekleri,

Kayak malzemesi ve telesiyej,

Diğer şahsi harcamalar

Ankara dışından gelenler      ( 2 kişilik odada kişi fiyatı)   Rezervasyon esnasında ücretin %50 peşinat olarak alınacaktır.

ANKARA DIŞINDAN GELMEK İSTEYEN MİSAFİRLERİMİZ İÇİN:

1. Gün Cuma gecesi gelen Misafirlerimizi  Hava limanından Karşılıyoruz.Geliş  Saatine göre Otelimize transfer  veya erken gelen misafirlerimizin İsteğine göre Kayak  merkezine  transfer, konaklama Otelimizde,Odaya giriş saatimiz 23.30 dur. Daha erken gelen misafirlerimizden otele yerleşmek isteyenlerden 130 TL fark alınır.

2. Gün  Cumartesi Kahvaltıyı Otelimizde aldıktan sonra 09:30 da Kayak merkezinde oluyoruz  Akşama kadar doyasıya kayak yapıp şehir merkezinde bulunan otelimize   yerleşiyoruz ve akşam yemeği, istirahat.

3. Gün Pazar  Sabah oteldeki kahvaltının ardından otelden ayrılıp tekrar kayak merkezine hareket ediyoruz. Yine doyasıya kayak ve 16:00 da Erciyesten  hareket ediyoruz.Erciyes  dönüşü misafirlerimizin Hava alimanına   transferlerini yapıp başka bir  faaliyette görüşmek üzere ayrılıyoruz Katılımcılarımıza tecrübeli eğitmenlerimiz tarafından Erciyes’te günlük 1  saat ücretsiz kayak bilgilendirmesi veriyoruz. (Erciyes kayak merkezi  son yapılan pistleri ile 4 pist kar durumu uygun olduğunda günlük skipas  ile hepsini kullanmak mümkün maviden sihaya bütün pistler mevcut ana  tesis veya yukarıdaki pistlerin kenarlarında kafeler ile kayak pistini  seyrederek dinlenmek te mümkün.)

Tur Ücretine Dahil Olanlar : Kayseri Hava alanı -Otel -Erciyes transferi, 2 Gece Otel Konaklama, 2 Açık büfe sabah kahvaltısı, 1 Akşam yemeği

Tur Ücretine Dahil Olmayanlar : Geldiğiniz Şehir -Kayseri Ulaşımı, Öğlen Yemekleri,Kayak ve board ekipman kiraları, Skipas

Telsiyej ve Malzeme ücretleri ve Hava Durumu  için Tıklayınız

Bu Etkinliği Paylaş