10 Ekim Per | Mardin

Mardin, Hasankeyf, Nemrut, Ahlat, Van: Kadim Bir Yolculuk

Mardin‘den başlayacak gezimiz, Midyat, Hasankeyf, Bitlis, Tatvan, Nemrut Dağı ve Nemrut Krater Gölü, Ahlat, Ahtamar Adası (Akdamar), Gevaş ve Van’ı da içine alıp, unutulmaz deneyimlerle sonlanacak.
Kayıt Kapalı
Mardin, Hasankeyf, Nemrut, Ahlat, Van: Kadim Bir Yolculuk

Saat & Yer

10 Eki 2019 19:00 – 13 Eki 2019 23:00
Mardin, Mardin, Artuklu/Mardin, Türkiye

Etkinlik Hakkında

 Program:

İstanbul’dan katılacak olanlar 

10 Ekim Perşembe  sabah Pegasus 06:30 uçağıyla Mardin’e uçuyoruz. Diğer illerden ya da  başka ulaşım yöntemleriyle gelecek olan arkadaşlarla Mardin merkezde  öğleden önce buluşabiliriz. Zira ilk gün Mardin’in sokaklarında fotoğraf  ve kültür avına çıkacağız. Mardin Kalesi’nden şehri izleyeceğiz.

11 Ekim Cuma kahvaltı sonrası Mardin’den aracımız  bizi alacak ve Midyat – Hasankeyf – Bitlis üzerinden Tatvan’a götürecek.  Konaklama Tatvan’da.

12 Ekim Cumartesi Tatvan civarında olacağız. Nemrut  Dağı, Nemrut Krater Gölü, Ahlat Gezisi bugün. Konaklama yine Tatvan’da.  Nemrut Krater Gölü civarında 2-3 saat sürecek bir doğa Yürüyüşü  yapacağız, yüzme malzemeleriniz de yanınızda olsun:) 

13 Ekim Pazar, kahvaltıdan sonra Van’a doğru yolculuğumuz başlayacak. Kuzeyde Süphan Dağı ve hemen yanımızda Van Gölü bize yolculuk boyunca eşlik edecek. Ahtamar Adası, Çavuştepe Kalesi, Van Kalesi Gezileri bugün. Yüzme malzemeleriniz yine yakınlarda olsun, her an ihtiyacınız olabilir:) 

Akşam aracımız bizi Van Havaalanı’na bırakacak.

Tur  Fiyatı 1390 TL (Rehberler hariç 14 kişi katılımlarda) Daha az sayıda katılımlarda %10 Artış gösterebilir.

Fiyata Dahil Olanlar 1 Gece Mardin Konaklama (3 yıldız ya da muadil) Kahvaltı dahil 2 Gece Tatvan Konaklama (3 yıldız ya da muadil)  Kahvaltı dahil Bölgede kullanacağımız tüm ara ulaşımlar ve yerel rehberlik. Doğa Sporları Rehberlikler Kapsamlı Seyahat Sigortası 

Fiyata Dahil Olmayanlar İstanbul – Mardin, Van – İstanbul ana ulaşım Kahvaltı hariç diğer öğün yemekler Müze ören yeri giriş ücretleri – Müze kartlarınız yanınızda olsun Ahdamar Adası feribot ücreti Ekstra diğer harcamalar 

13 Ekim Pazar Pegasus Van – Sabiha Gökçen  21:40 uçağı. Yine başka ulaşım metodu kullanacak arkadaşlar Van’dan  akşam yola çıkacak şekilde planlama yapmalılar. 

Bu Etkinliği Paylaş