• Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon
  • YouTube Social  Icon

Kartepe

 

 

**Yukarıdaki fiyatlarımız % 8 KDV dâhil, yarım pansiyon ve günlük oda fiyatlarımızdır.
** Hafta içi Pazar&Perşembe,Hafta sonu fiyatlarımız Cuma&Cumartesi periyotlarını kapsar.
**Skipass kullanımları için kartlar; kişi başı 30 TL deposito karşılığı teslim edilecek olup
konaklama boyunca kullanma hakları mevcuttur.Konaklama sonunda kartın iade edilmesi
koşuluyla deposito ücreti misafire ödenecektir.
** Yukarıdaki fiyatlarımız resmi ve dini bayramlar, yılbaşı benzeri dönemlerde geçerli değildir. Bu özel dönemlerde otel farklı fiyat politikası uygulamaktadır.
** Yarım pansiyon konaklamalarda tüm öğünler açık büfe veya set mönü olarak sunulmaktadır. Açık büfe akşam yemeği ve sabah kahvaltısı, akşam yemeklerinde birer adet meşrubat, beş çayı, sağlık kulübü kullanımı ( Türk hamamı, sauna, buhar odası, jimnastik salonu, kapalı yüzme havuzu ) ve konaklama süresince geçerli olan yukarıdaki fiyatlarımıza dâhil olan hizmetlerimizdir. *
** Masa tenisi, bilardo, bowling, çocuk oyun makineleri, masaj hizmetleri ekstra ücretli hizmetlerimizdir.
** Misafirlerimize daha kaliteli bir hizmet verebilmemiz için odalara giriş saati 14:00 ve sonrasında odalardan çıkış saati ise 12:00 olarak belirlenmiştir.
** Ebeveynleri ile aynı odada konaklamaları şartı ile, 0 - 06 yaş grubu birinci çocuk ücretsiz,02-06 yaş ikinci çocuk ve 07 - 12 yaş grubu çocuklar % 50 indirimli ücretlidir.
** Kesin rezervasyon için konaklama tutarının tamamının giriş tarihinden önce banka havalesi ile veya kredi kartı mail order sistemi ile PEŞİN ödenmesi gerekmektedir.

Tursab Extway
TSSF Extway
PADI EXTWAY
CMAS Extway
Türkiye Oryaantirink Federasyonu

© 2016 Ekstrem Doğa Sporları Turizm Eğitim Danışmanlık Tic.Ltd.Şti. All Rights Reserved.Sitemizde ve duyurularımızda ismi geçen logolar ve markalar ilgili firmaların tescilli markalarıdır.Proudly created by Ersen Altun