• Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon
  • YouTube Social  Icon

  KIEV TURU

 

PROGRAM

 

 

 

1.Gün Cuma

Saat 22’00’da Esenboğa Havalimanı Extway Tour standının önünde buluşuyoruz. Yurtdışı çıkış işlemleri için gerekli olan evrakları kontrol ediyoruz ve eksiklikleri gideriyoruz. (yurtdışı çıkış harç pulu, Ukrayna sağlık poliçesi vb.)

 

 

2.Gün Cumartesi

Pegasus Airlines 00:20 Kiev uçağı ile seyahatimiz başlayacak. Ukrayna yerel saati ile 01:00’da Kiev Borispol Havalimanına ulaşıyoruz. Ülkeye giriş işlemlerimizin ardından alanda bekleyen aracımız ile  4 Yıldızlı otelimize transfer oluyoruz.

 

Sabah kahvaltımızın ardından dileyen misafirlerimiz otelimizin Sauna, Yüzme Havuzu, Hamam, SPA Kompleksi ve Spor Salonunu ücretsiz kullanabileceklerdir. Ve serbest zaman.

 

Saat 13:00’da aracımız ile panoramik şehir turumuza Türkçe rehberimiz ile başlıyoruz.

 

Panoramik turumuzda tarihi ve modern Kiev’i detayları ile gezeceğiz. Vladimirsky Katedrali, T.G. Shevchenko  Politeknik Üniversitesi, Opera Binası, Golden Gate, Ayasofya Meydanı, Ayasofya Katedrali, B.KHMELNİTSKY Anıtı, Mikhailovskaya Meydanı, Mikhailovsky Katedrali, Prenses Olga Anıtı, St. Andrew Kilisesi, Bağımsızlık Meydanı, Dinyeper Nehir İstasyonu, Kiev Panoramik Finiküleri, Anavatan anıtı turumuz esnasında uğrayacağımız lokasyonlar olacaktır. Turumuz esnasında birçok noktada fotoğraf ve dinlenme molaları vereceğiz.

 

Panoramik turumuzun ardından serbest zaman.

 

Akşam yemeği için Misafirlerimiz ile birlikte Ukrayna’nın en ünlü Türk Restaurantına  gideceğiz. Bizim için hazırlanan özel menü çerçevesinde yemeğimizi yedikten sonra otelimize transfer oluyoruz.

Gece konaklama otelimizde olacaktır.

 

Dileyen misafirlerimize özel olarak, Avrupa’nın en modern Night Club’ üne girişyapabilir. Night Club misafirlerimize Özel ücretsiz olacaktır. 20.00-06.00 saatleri arasında misafirlerimiz burada bulunabilirler.

 

 

AKŞAM YEMEĞİ MENÜSÜ

Seçme Çorba (Ukrayna ya da Türk Mutfağı)

Seçme Izgara (Türk Mutfağı)

Seçme Tatlı (Ukrayna ya da Türk Mutfağı)

Salata + İçecek + Mezeler.

 

3.Gün Pazar

Sabah kahvaltımızın ardından dileyen misafirlerimiz otelimizin Sauna, Yüzme Havuzu, Hamam, SPA Kompleksi ve Spor Salonunu ücretsiz kullanabileceklerdir. Ve serbest zaman

 

Saat 11.00 da  PECHERSK LAVRA MANASTIRI, MİKRO MİNYATÜR MÜZESİ ve 2’nci DÜNYA SAVAŞI MÜZESİNİ kapsayan turumuza başlıyacağız.

11.Yüzyıl’ın ortalarında kurulan manastır, 27 hektarlık alanı ile Sovyetler Birliği içerisinde en büyük manastırlardan biridir. Üst ve alt kısım olmak üzere iki bölümlük manastırda 12’si yerin üzerinde taş yapı şeklinde, 6 tanesi ise yerin altındaki mağaralarda olmak üzere toplam 18 adet kilise bulunmaktadır. Bu mağaralar manastır içinde yaşamış ve kutsal olarak kabul edilen azizlerin mezarlığı olarak kullanılmaktadır. Bu yüzden Dünyanın pek çok yerinden Slav Ortodoks Hristiyanları bu manastırı ziyaret etmektedir ve Hacı mertebesine ulaşmaktadır. Ayrıca manastırın içinde başka bir eşi olmayan MİKRO MİNYATÜR MÜZESİ bulunmaktadır. 2’nci Dünya Savaşı Müzesi ise 2’nci Dünya Savaşı Zaferi anısına yapılmış olan yapı açık ve kapalı 2 bölümden oluşmaktadır. Açık bölümde Sovyetler Birliği Ordusunu Afganistan Savaşında ve 2’nci Dünya Savaşında kullandığı Savaş uçakları, Tanklar, Roketler ve Muhtelif Sovyet Silahları sergilenmektedir.

Turumuzun ardından serbest zaman.

 

 Akşam yemeği için misafirlerimiz ile birlikte Ukrayna’nın en ünlü Türk Restaurantına akşam yemeği için gideceğiz. Bizim için hazırlanan özel menü çerçevesinde yemeğimizi yedikten sonra Borispol Havalimanına transfer oluyoruz.

 

AKŞAM YEMEĞİ MENÜSÜ

Seçme Çorba (Ukrayna ya da Türk Mutfağı)

Seçme Izgara (Türk Mutfağı)

Seçme Tatlı (Ukrayna ya da Türk Mutfağı)

Salata + İçecek + Mezeler.

 

 

4.Gün Pazartesi 

Borispol Havalimanında ülkeden çıkış işlemlerimizi müteakiben 02:20 Pegasus Airlines uçağı ile Ankara’ya hareket ediyoruz. Yerel saat ile 05:00’da Ankara Esenboğa Havalimanında turumuz sona eriyor.

 

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

Pegasus havayolları ile Ankara- Kiev- Ankara Uçak bileti

4 Yıldızlı otel kategorisinde 2 Gece Kahvaltı dahil konaklama

Otel Night Club’ üne giriş

Akşam Yemekleri 

Kiev Şehir turu

Havalimanı - Otel - Havalimanı transferleri

Türkçe Rehberlik Hizmeti

Lokal Rehberlik Hizmetleri

Havalimanı Vergileri

Kiev Havalimanı –Otel arası ve Turlardaki Transferler.

 

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

Öğlen Yemekleri. Yemeklerde Alınan Alkollü içecekler

Program dışı kişisel ekstra harcamalar

Yurtdışı çıkış harç pulu, Ukrayna sağlık poliçesi

 

*****Turdan 72 saat öncesi ve tur dönüşünde PCR Test Gerekmektedir. 

*****Çift Aşısı olan ve 2. Aşının üzerinden 14 Gün Geçen Misafirlerimiz için PCR test gerekmez

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ANKARA ÇIKIŞLI

_edited.jpg
kiev.jpg
feofania_kiev_ukraine-933582.jpg!d.jpg

Tur Ücreti:

339 Euro (İkikişilik odada kişi başı fiyatı)

Tek kişi kalmak isteyen Misafirlerimizden 50 euro Single oda farkı alınır.

Tursab Extway
TSSF Extway
PADI EXTWAY
CMAS Extway
Türkiye Oryaantirink Federasyonu

© 2016 Ekstrem Doğa Sporları Turizm Eğitim Danışmanlık Tic.Ltd.Şti. All Rights Reserved.Sitemizde ve duyurularımızda ismi geçen logolar ve markalar ilgili firmaların tescilli markalarıdır.Proudly created by Ersen Altun