• Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon
  • YouTube Social  Icon

Erikli Yaylası

Tur Bedeli : 85 TL

Hareket  :

Program
Sizi Marmara bölgesinin en gözde yaylalarından biri olan Erikli yaylasına götürüyoruz. İstanbul çıkışımızın ardından Eskihisar üzerinden feribotla Yalova`ya buradan Çınarcık üzerinden Teşvikiye Köyüne ulaşıyoruz. Burada ufak bir alışveriş molasından sonra düz bir patikandan yürüyüşe başlıyoruz. 20 - 25 dk. Bir yürüyüşün ardından ağaçlarla kaplı dar ve dik bir patikaya giriyoruz. 1 - 1.5 Saatlik coşkuyla akan dereler, şelaleler, pınarlar, piknik alanları ve meyve ağaçları. İçinden geçen yürüyüşümüzün ardından ilk şelalemize ulaşıyoruz. İsteğe bağlı olarak molamızı burada verip mangalımızı yapıp geri dönebildiğimiz gibi 1 - 1.5 saat daha orman içinden yürüyüp ikinci şelaleye ulaşıp burada molamızı verip geri dönebiliyoruz.

Tur Ücretine Dahil Olanlar :
Ulaşım, Rehberlik hizmetleri, Öğle yemeğinde barbekü (tavuk pirzola - kanat, sosis, sucuk ve ekmek, közde biber, domates, ketçap, mayonez, kola, fanta)

Tur Ücretine Dahil Olamayanlar :
Kişisel harcamalar, yolda alınacak yiyecek ve içecekler


Not : Gezilecek yerler sabit kalmak koşuluyla hava, yol vb. sebeplerden dolayı rehber programda değişiklik yapabilir

Tursab Extway
TSSF Extway
PADI EXTWAY
CMAS Extway
Türkiye Oryaantirink Federasyonu

© 2016 Ekstrem Doğa Sporları Turizm Eğitim Danışmanlık Tic.Ltd.Şti. All Rights Reserved.Sitemizde ve duyurularımızda ismi geçen logolar ve markalar ilgili firmaların tescilli markalarıdır.Proudly created by Ersen Altun