• Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon
  • YouTube Social  Icon

Abant TrekkingHareket  : 07.00 BAKIRKOY incirli -  07.30 TAKSIM AKM - 08.00 Kadıköy Evlendirme Dairesi

Program

Abant her mevsim güzeldir. Abant`ta günü geçirmenin en keyifli yolu, göl ve yayla etrafında bir yürüyüş yapmak, faytonla atla dolaşmak ya da yollar buz tuttuysa kızakla bir tur atmak. Yaptığımız günübirlik gezilerde bunların hepsini gerçekleştiriyoruz. Yürüyüşümüz bittikten sonra gölün yanında mangalda sucuk keyfi yapıyoruz. Bölge özellikle orman bakımından oldukça zengin. Tertemiz havasına doyum olmuyor. Hafta sonlarında fazla yorulmadan yürüyüş yapmak isteyenler ya da sakin bir gün geçirerek şehir hayatından biraz olsun uzaklaşmak için en ideal yerlerden biri Abant. Yürüyüş parkuru son derece kolay ve doğası kusursuz. Bütün mevsimlerin bütün güzelliklerini içinde barındırıyor. Size düşen bu güzellikleri yaşamak için bizimle Abant`a gelmek.

Tur Ücretine Dahil Olanlar :
Ulaşım, Rehberlik hizmetleri, Öğle yemeğinde barbekü (tavuk pirzola-kanat ,sosis, sucuk ve ekmek, közde biber, domates, ketçap, mayonez, kola, fanta)

12 Kişi ve üzeri gruplar için  istenilen tarih ve zamanda yapılabilir

Tur Ücretine Dahil Olamayanlar :
Kişisel harcamalar, yolda alınacak yiyecek ve içecekler


Not : Gezilecek yerler sabit kalmak koşuluyla hava, yol vb. sebeplerden dolayı rehber programda değişiklik yapabilir

Tursab Extway
TSSF Extway
PADI EXTWAY
CMAS Extway
Türkiye Oryaantirink Federasyonu

© 2016 Ekstrem Doğa Sporları Turizm Eğitim Danışmanlık Tic.Ltd.Şti. All Rights Reserved.Sitemizde ve duyurularımızda ismi geçen logolar ve markalar ilgili firmaların tescilli markalarıdır.Proudly created by Ersen Altun